top of page
Search

Vieglatlētu starti Ogrē.

Divas dienas 6., 7. jūlijā Ogres stadionā notika vienas no skaitliskākajām sacensībām vieglatlētikā jaunākajā un vidējā vecuma grupā.

6.jūlijā startēja 12, 13 gadu jauni sportisti. Dobeles Sporta skolu pārstāvēja 6 audzēkņi. 1000m meitenēm ar lielisku personisko rezultātu I. vietu izcīnīja Beate Jansone 3:08,75. Nils Kursins 80m sprinta distancē ierindojās 2.vietā ar savu labāko rezultātu 10,75 sek., 300m distancē sportists izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 45,19 sek. Savus sezonas labākos rezultātus 80m, 300m distancēs sasniedza Laine Korotkaja, Daniela Kerane ,Elīza Gustiņa 1000m un Jorens Jurēvics 300m.

7.jūlijā šajā pat stadionā startēja 14, 15 gadus jauni sportisti. Arī šajā vecuma grupā veiksmīgi startēja mūsu novada Sporta skolas audzēkņi. 1.vietu 2000m skrējienā izcīnīja Ralfs Vistiņš 6:49,20, ievērojami uzlabojot savu personīgo rezultātu. Endijs Grīnblats izcīnīja 2.vietu 400m skrējienā zēniem ar personīgo rezultātu 56,93 sek. 100m distancē sezonas rezultātus uzlaboja Sonora Stepiņa, Lildi Liekniņa, Megija Nordena. Alise Janvāre 400m sasniedza savu personīgo rezultātu. Novēlam tikpat veiksmīgus startus Latvijas čempionātā 13.jūlijā Tukumā jaunākajā grupā un vidējā vecuma grupā 15.16.jūlijā Ogrē.