top of page
Search

Medaļas Latvijas čempionātā peldēšanā.

Pašā aprīļa izskaņā Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā Latvijas čempionāta medaļas sadalīja valsts labākie peldētāji visās vecuma grupās. Patīkami secināt, ka pēdējos gados arī Dobeles Sporta skolas audzēkņi trenera Kārļa Kalniņa vadībā ņem aktīvu dalību cīņā par vietu uz goda pjedestāla.

Izcilu panākumu guva mūsu titulētākā peldētāja Beāte Bula, kura savu medaļu kolekciju papildināja ar zeltu un valsts čempiones titulu 200 m kompleksā peldējuma distancē.

Veiksmīgs starts mūsu juniorēm 400 m brīvā stila distancē. Bronzas medaļu izcīnīja Beāte Bula ar sporta meistara kandidāta normai atbilstošu rezultātu. Karolīna Bulko – sestajā vietā, bet Elīza Gustiņa – desmitā.

Jaunietēm 100m brasa distancē sudraba medaļu izcīnija Enija Djurendaka. Viņas komandas biedrenes Enija Veltensone un Luīze Limanāne ieguva attiecīgi 4. un 11. vietu. Abas Enijas pirmo reizi izpildīja 2. sporta klases normatīvu peldēšanā.

Jāuzteic arī mūsu jauno peldētāju Martas Gustiņas, Keitas Pitkas un Evelīnas Vītiņas čempionātā uzrādītie rezultāti, kuri ļauj cerēt, ka nākotnē viņām panākumi neizpaliks.


Foto – Uz otrā pjedestāla pakāpiena – Enija Djurendaka.
12 views0 comments

コメント


bottom of page