top of page
Search

Latvijas U13 čempionāts peldēšanā

Piektdien, 20.10.2023. turpinājās peldēšanas sacensību “maratons” Dobeles Sporta skolas jaunajām peldētājām. Šoreiz tas bija Latvijas U13 čempionāts peldēšanā, kas notika Jūrmalā. Sacensībās piedalījās LPF licencēti peldētāji ar III sporta klasi - jaunietes dzimušas 2010. gadā un jaunāki, kopā pulcējot peldētājus no 19 dažādām komandām.

Uz sacensībām devās Evelīna Vītiņa (2010), Elizabete Veršakova (2010), Enija Djurendaka (2011), Enija Veltensone (2012), Marta Gustiņa (2012) un Keita Pitka (2012).

Šajās sacensībās uzsvars bija pārbaudīt meiteņu spējas nedaudz “garākā” distancē kā ierasts - bija jāpeld 200m kādā no peldēšanas stiliem.

Labākā no mūsu peldētājām 200m brīvajā stilā bija Enija Djurendaka, kura izcīnīja sesto vietu un izpildīja II. sporta klasi šajā distancē.

Atzīstamu rezultātu šajā distancē uzrādīja Evelīna, kura spēja uzlabot savu rezultātu par sešām sekundēm.

Savukārt Enija Veltensone vēlreiz apliecināja, ka ir spēcīga “brasiste” un cīņā ar gados vecākām meitenēm spēja kāpt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena 200m brasā!

Lielisks starts arī Keitai, kura uzlaboja savu rezultātu 200m kompleksajā peldējumā izcīnot piekto vietu.

Pēdējā disciplīna mūsu sportistēm bija stafete 4x100m kompleksa peldējums. Startam tika pieteiktas Keita (100m uz muguras), Enija V. (100m brass), Marta (100m tauriņstils) un Enija D. (100m brīvais stils).

Gana interesantā un sīvā cīņā mūsu meitenes spēja izcīnīt bronzas godalgas vien par 1,5s apsteidzot Daugavpils Individuālo sporta veidu skolu, pierādot, ka “KOMANDĀ IR SPĒKS”. Zelta medaļas stafetē gan meitenēm, gan zēniem izcīnīja Jelgavas specializētas peldēšanas skolas audzēkņi.

Treneris: Kārlis Kalniņš


10 views0 comments

コメント


bottom of page