top of page
Search

Jauno vieglatlētu sasniegumi

Jūlija mēnesī vieglatlētikā notika Latvijas čempionāts dažādās vecuma grupās 13.jūlijā Tukuma stadionā uz Latvijas čempionātu vieglatlētikā U-14 grupā pulcējās 12., 13 gadu jauni sportisti, viņu vidū bija arī 5 Dobeles Sporta skolas audzēkņi. Par Latvijas čempioni 1000m skrējienā meitenēm kļuva Beate Jansone ar augstvērtīgu rezultātu 3:08,20. Šajā disciplīnā Elīza Gustiņa izcīnīja 10.vietu ar savu labāko rezultātu 3:38,61. 80m skrējienā zēniem Nils Kursins finālā ierindojās 6.vietā ar rezultātu 10,72 sek. 300m Nils ierindojās 7.v. ar rezultātu 44,31 sek. 300m skrējienā meitenēm Laine Korotkaja sasniedza 13.rezultātu -47,11 sek.. Personīgo rezultātu šajā distancē sasniedza arī Daniela Kerane.

15.,16. jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts U-16 grupā vieglatlētkā. ( 14.,15.g.) Mūsu novada sporta skolas audzēkņi, lai gan medaļas neizcīnīja, sasniedza atzīstamus rezultātus. 2000m skrējienā 4.vietu izcīnīja Ralfs Vistiņš ar personīgo sasniegumu 6:43.49. 800m skrējienā Ralfs sasniedza 8.rezultātu. Endijs Grīnblats 400m skrējienā zēniem izcīnīja 8.v. ar rezultātu 56,97sek., bet 200m bija devītais ar rezultātu 25,89 sek. Sacensībās sprintā meitenēm startēja Sonora Stepiņa (200m), Alise Janvāre (400m)

Sestdien 24.jūlijā mājīgajā, nesen rekonstruētajā, Baldones stadionā notika pirmās plašāka mēroga sacensības vieglatlētikā - Sportland kausa izcīņas trešais, noslēguma posms. Šīs bija starptautiskās sacensības, kurās starēja viesi no Lietuvas un Francijas. Īpaši veiksmīgs šis posms bija mūsu Dobeles Sporta skolas vieglatlētiem. Patrīcīja Grosberga 100m skrējienā jaunietēm izcīnija kārtējo uzvaru ar lielisku personīgo rezulātu 12,03 sek. Matīss Jansons pieaugušo konkurencē vīriešiem sasniedza personīgo rezultātu 800m skrējienā 2:02, 51. Endijs Grīnblats, kā jaunākais dalībnieks, startēja ārpus konkursa jauniešu grupā, sasniedzot 400m lielisku personīgo rezultātu 54,89 sek. Krišs Pavlovs 400m skrējienā uzrādīja savu sezonas labāko rezultātu.

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere: Skaidrīte Velberga