top of page
Search

Izcilība Jaunatnes Sportā 2023

13.12. Jūrmalā, viesnīcas ‘’SemaraH hotel Lielupe’’ konferenču zālē norisinājās pasākums ‘’Izcilība Jaunatnes Sportā 2023”. To organizēja Latvijas Sporta Izglītības Iestāžu Direktoru padome (LSIIDP), lai godinātu un sveiktu Jaunos sportistus un viņu trenerus, par sasniegumiem 2023. gada sezonā. Apbalvojumus saņēma divdesmit deviņi, sešpadsmit līdz divdesmit divus gadus vecie sportisti, kuri 2023. gadā guvuši ievērojamus panākumus eiropas un pasaules mēroga sacensībās.

     Ar gandarījumu varam atzīmēt, ka laureātu vidū atrodam arī Dobeles Sporta skolas audzēknes Beātes Bulas vārdu. Jaunā sportiste tika sveikta par panākumiem triatlonā eiropas jaunatnes sacensībās.

     Beāte triatlonā trenējas jau 10 gadus. Viņas pirmais treneris ir Kārlis Kalniņš, kurš vēl joprojām, ar panākumiem pilnveido meitenes prasmes peldēšanā. Beāte 2023. gadā kļuvusi par valsts čempioni peldēšanā 800 m distance pieaugušajiem. Riteņbraukšanā jauno sportisti gatavo Tamāra Bumbiere. Sadarbība bijusi ļoti veiksmīga, jo šī gada Latvijas jaunatnes čempionātā riteņbraukšanā šosejā Beāte saņēma zelta godalgu. Viņa ir iekļauta arī valsts jaunatnes izlases sastāvā šajā sporta veidā.

     2023. gadā Beāte Bula izcīnija bronzas medaļu Eiropas junioru kausa izcīņā triatlonā Turcijā, kā arī kļuva par bronzas medaļas laureāti šī paša mēroga sacensībās Lietuvā valsts stafetes komandas sastāvā. Jāatzīmē, ka šajā komandā startēja un uz goda pjedestāla kopā ar Beāti atradās vēl viena Dobeles Sporta skolas pārstāve – Beāte Jansone.

    Triatlona sacensībām Beāti Bulu gatavo treneris Igors Gucanovičs. Milzīgs paldies jaunās sportistes vecākiem par atbalstu un sadarbību.

    Ceram, ka šie Beātes panākumi ir tikai sākums veiksmīgai un augstiem sasniegumiem piepildītai sportistes karjerai. 1 view0 comments

Comentarios


bottom of page