Dobeles Sporta skolas izaicinājums

Dobeles sporta skolas izaicinājums

“Savu spēju pārbaude 1km skrējienā”

NOLIKUMS

Mērķis un uzdevums

Popularizēt un attīstīt veselīgu dzīvesveidu.

Pārbaudīt apgūtās iemaņas treniņu procesā.

Vieta un laiks

Izaicinājums tiek noteikts no 2021.gada 15. līdz 21. novembrim Dobeles vai jebkurā citā stadionā.

Sacensību vadība

Pasākumu organizē Dobeles Sporta skola . Izaicinājuma galvenais tiesnesis Sintija Liekniņa.

Izaicinājuma dalībnieki un vecuma grupas

Dobeles sporta skolas visu sporta nodaļu sportisti.

U10 2012. un jaunāki dz.g. zēni un meitenes

U12 2010./2011. g.dz. zēni un meitenes

U14 2008./2009. g.dz zēni un meitenes

U16 2007./2006. g.dz zēni un meitenes

U18 2005./2004. g.dz zēni un meitenes

U 20 2003./2002. g.dz zēni un meitenes

Izaicinājuma noteikumi

Nedēļas laikā skrien 1km cik reizes vēlas, bet iesuta 1 labāko laiku, piefiksējot savus rezultātus “Huawei health”, “Strava”, ”Runkeeper”, “Garmin”, “Polar”, vai citā programmu aplikācijā reģistrētu ekrānuzņēmumu.

Reģistrācija

Izaicinājumam jāpiesakās elektroniski: lieknina@inbox.lv iesūtot savu vārdu uzvārdu un vecuma grupu kopā ar “Huawei health”, “Strava” , ”Runkeeper”, “Garmin”, “Polar” vai citā programmaplikācijā reģistrētu ekrānuzņēmumu, kurā redzams datums, distance un uzrādītais laiks un savu selfija foto no attiecīga stadiona, kur ir veikta šī distance.

Apbalvošana

1.-3.vietu grupu uzvarētāji saņems medaļas. Meitenes un zēnus apbalvo atsevišķi. Rezultātu paziņošana notiks laikā no 25.-26.11.2021. balvu saņemšana laikā līdz decembra beigām Dobeles sporta skolā.

Par dalībnieka veselību un drošības noteikumu ievērošanu atbild paši dalībnieki.

Ar reģistrācijas brīdi, dalībnieks (audzēkņa vecāki ir informēti) piekrīt datu apstrādei izaicinājuma vajadzībām, rezultāta un iesūtītā selfija foto publiskošanai Dobeles sporta skolas mājas lapā un facebook lapā.

Dobeles sporta skolas direktors: _____________ Viesturs Dude

29.10.2021.