top of page
Search

DOBELES SPORTA SKOLAS HANDBOLISTES – LATVIJAS U 17 IZLASES KANDIDĀTES.

Šovasar Latvijas handbola izlases piedzīvo sen nebijušus notikumus, vispirms Eiropas izlašu turnīrā atgriezās sieviešu izlase, bet ne mazāk svarīga ir U17 sieviešu izlases dalība Eiropas čempionātā Klaipēdā, Lietuvā. Turnīrs norisināsies no 7.-15. augustam. Latvijas U17 sieviešu izlase no 7. jūlija uzsāks treniņnometni Jēkabpilī, tāpat tiks aizvadītas vairākas draudzības spēles. Valsts izlase kandidātu skaitā šīm sacensībām gatavojas Dobeles Spota skolas audzēknes Kristiāna Blažēviča, Elīza Bilkšte, Laura Hansone un Valērija Zarovska. Visas handbolistes trenējas pie L. Veinbergas. Novēlēsim meitenēm aizvadīt veiksmīgu gatavošanos posmu un rezultatīvu spēli finālturnīrā

Latvijas izlase spēlēs:

B apakšgrupā, kopā ar Baltkrievijas, Islandes, Turcijas un Polijas komandām, savukārt

A apakšgrupā savā starpā sacentīsies Spānijas, Lietuvas, Ziemeļmaķedonijas, Somijas un Kosovas izlases.

Latvijas izlases apkašgrupas spēļu kalendārs: 7.08. Baltkrievija – Latvija 8.08. Latvijas – Islande 10.08. Turcija – Latvija 11.08. Polija – Latvija


17 views0 comments

Comments


bottom of page