top of page
Search

Dobeles novada Sporta un Kultūras Gada balva 2022

Lai teiktu paldies sporta un kultūras nozares speciālistiem, pateicoties kuru veiksmīgai darbībai, tiek celta dzīves vides kvalitāte un veicināta Dobeles novada atpazīstamība, piektdien, 6. janvārī, Dobeles Sporta centrā tika aizvadīts kopīgais svētku pasākums “Dobeles novada Sporta un Kultūras Gada balva 2022”, kuru svinīgi ar uzrunu atklāja Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis.

Uz svinīgo apbalvošanas ceremoniju un balli bija aicināti Dobeles novada sporta un kultūras nozares pārstāvji. Dobeles novada Sporta pārvalde un Kultūras pārvalde, izstrādājot nolikumus, aicināja nominēt kolektīvus un personas, kuru sasniegumi sportā ir ar augstiem rezultātiem un kultūrā īpaši izceļami.

Liels gandarījums Dobeles Sporta skolai par Dobeles novada pašvaldības Gada balvas sportā un kultūrā laureātiem - mūsu skolas treneriem un izglītojamajiem.

Sportā par:

Gada sportisti kļuva - Agate Rašmane

Gada treneris individuālajos sporta veidos - Vilnis Celmiņš

Jaunā cerība sportā - Daniels Vilciņš

Gada daudzpusīgais sportists – Beāte Jansone

Gada izrāviens sportā – Patrīcija Grosberga

Balva par mūža ieguldījumu sportā pasniegta Skaidrītei Velbergai

No sirds apsveicam un lepojamies!


11 views0 comments

Comments


bottom of page