top of page
Search

Beatei Jansonei sudrabs Baltijas komandu čempionātā krosā

28.oktobrī Igaunijas pilsētā Jarvakadī notika šīs sezonas pēdējās sacensības - Baltijas komandu čempionāts krosā. Sacensības notika četrās vecuma grupās – U-16 un U-18 vecuma grupā jauniešiem, U-20 vecuma grupā junioriem, kā arī pieaugušajiem. Katrā vecuma grupā valsti pārstāvēja 4 dalībnieki. Latvijas izlasē U-16 vecuma grupā startēja arī mūsu Sporta Skolas audzēkne Beate Jansone. Sacensības sākās ar visjaunako zēnu un meiteņu (U16) skrējieniem. Meitenēm divu kilometru distanci visātrāk veica Naomi Tomenurmi (Igaunija) – 6:49., otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja mūsu skrējēja Beāte Jansone – 7:04,. Beate pārliecinoši apsteidza pārējās mūsu izlases dalībnieces, kuras Latvijas čempionātā Āraišu Dzirnavās, ļoti dramatiskos laika apstākļos, apsteidza mūsu novada skrējēju. Komandu cīņā tāpat kā pērn uzvaru izcīnīja Igaunijas skrējēji – 137 p. (piecas individuālās uzvaras). Latvijas skrējēji atkal otrie – 116 p. ( trīs uzvaras, piecas otrās un viena trešā vieta). Lietuvai – 105 p.

Dobeles Sporta skolas trenere: S.Velberga5 views0 comments

Comments


bottom of page