top of page
Search

Azerbaidžānā, Baku norisinās Pasaules kauss šaušanā

Azerbaidžānā, Baku norisinās Pasaules kauss šaušanā, kur pasaules vadošie sportisti cīnās par olimpiskā reitinga punktiem un Pasaules kausa medaļām.

5. un 6.maijā Agate Rašmane un Kristiāna Agule piedalījās vingrinājumā šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē. Agate Rašmane summā sašāva 582 punktus (290 punkti pa mērķi ar melno apli, 292 punkti pa īslaicīgi redzamo mērķi) un ieņēma 17.vietu. Mūsu junioru vecuma sportiste Kristiāna Agule sašāva 578 punktus (287 punkti pa mērķi ar melno apli, 291 punkts pa īslaicīgi redzamo mērķi), uzrādīja personīgo rekordu un izcīnīja 24.vietu.

Sveicam abas mūsu sportistes un treneri Vilni Celmiņu ar augstvērtīgiem rezultātiem augstākās raudzes sacensībās.

Teksts, foto: Latvijas Šaušanas federācija.
0 views0 comments

Comments


bottom of page