99. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Ķīpsalas peldbaseinā no 2.-4.maijam norisinājās 99. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā (50m), kurā uz starta stājās vairāk kā 400 sportistu no Latvijas , Lietuvas , Igaunijas , Polijas

No Dobeles Sporta skolas startam tika pieteikta Beāte Bula, kura startēja trīs disciplīnās – 400m brīvajā stilā, 800m brīvajā stilā un 200m kompleksā.

Starti Beātei bija gana veiksmīgi, jo visās trīs disciplīnās LČ ieskaitē viņai izdevās kāpt uz goda pjedestāla!

Pirmajā distancē 400m brīvajā stilā kopvērtējumā viņai trešā vieta (uzvarēja Lielbritānijas pārstāve BRITTON Phyllida), bet LČ sudraba  godalga.

Garākajā distancē daiļā dzimuma pārstāvēm kopvērtējumā vēlreiz uzvaru svinēja Lielbritānijas pārstāve, bet Beāte bija ātrākā no Latvijas sportistēm un LČ izcīnīts zelts

Pēdējā sacensību dienā priekšpeldējumā mūsu sportistei izdevās uzrādīt otro labāko rezultātu un līdz ar to arī otro vietu  LČ ieskaitē!

Treneris: Kārlis Kalniņš

Foto: Roberts Voskāns