top of page
Meklēt

101. Latvijas čempionāts peldēšanā

Dobeles Sporta skolas peldētājiem jaunais gads sācies ar dalību 101. Latvijas čempionātā, kurā izdevies sasniegt daudz personiskos rekordus. Sacensības notika trīs dienu garumā 20.-22.februārī, Rīgā, 50m Ķīpsalas peldbaseins 

Pie medaļām Latvijas čempionāta ieskaitē izdevās tikt divām mūsu sportistēm:

 Beate Jansone sacensību pirmajā dienā spēja izcīnīt 2.vietu 400m brīva stila distancē ar laiku 4:39.99.

 Pie sudraba tika arī Marta Gustiņa 800m brīvās stila distancē ar rezultātu 9:56.62 un šis rezultāts ir tikai nieka 1,3 sekundes līdz sporta meistara kandidāta normatīvam! Marta savu iepriekšējo rezultātu uzlaboja gandrīz par 40 sekundēm!

Lai arī līdz medaļām neaizsniedzās, bet ļoti labus rezultātus uzrādīja arī pārējie DSS sportisti:

 četrus personiskos rekordus laboja Emīls Zariņš un Enija Djurendaka. Ralfam Bensonam abās pieteiktajās distancēs 200m tauriņstilā un 400m kompleksā divi personiskie rekordi, Keitai Pitkai trīs jauni sasniegumi un tieši tāpat arī Enijai Veltensonei. Laurai Zariņai un Laurai Jansonei pa vienam personiskajam rekordam. Laura Jansone būtiski uzlaboja savu personisko rezultātu 400m brīvajā stilā un sāk dzīties pakaļ savai māsai!

Meitenes arī startēja stafetēs (4x100m brīvā stila un 4x100m kompleksā), bet šis vairāk bija tests ar skatu nākotnē, lai sagatavotos Latvijas Jaunatnes olimpiādei vasarā!


 
 
 

Komentāri


Kontakti

Edgara Francmaņa iela 5, Dobele, LV-3701
E-pasts: sporta.skola@dobele.lv
Tel: 63723201

Darba laiks

Pirmdiena – Piektdiena 

8.00 – 12.00

13.00 – 17.00

Seko mums!

  • Facebook

© 2020 Dobeles Sporta skola

bottom of page