top of page
Search

Zemgales reģiona Bērnu un jaunatnes sporta spēles.

06.02. Dobeles Sporta centra hallē norisinājās Zemgales reģiona Bērnu un jaunatnes sporta spēļu sacensības Tautas bumbā 2012. un 2013. gadā dzimušajām meiteņu un zēnu komandām. Sacensībās piedalījās 10 meiteņu un 9 zēnu komandas.

   Gan meiteņu gan zēnu turnīrā savu pārākumu nodemonstrēja Jelgavas 4. vidusskolas komandas. Gan abas pieminētās komandas, gan Ķekavas vidusskolas zēni un meitenes pārstāvēs Zemgales novadu republikas skolu finālsacensības Tautas bumbā Dobelē 01.03.2024. 


  Rezultāti.


Meitenes:

1.      Jelgavas 4. vidusskola

2.      Ķekavas vidusskola

3.      Vircavas pamatskola


Zēni:

1.      Jelgavas 4. vidusskola

2.      Ķekavas vidusskola

3.      Jelgavas 4. sākumskola6 views0 comments

Comentarios


bottom of page