top of page
Search

Zelts un sudrabs Latvijas čempionātā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē sezonas noslēdzošās spēles aizvadīja komandas Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā. Trīs grupās – U 13 jeb 2009. gadā dzimušie zēni un U 14 jeb 2008. gadā dzimušie zēni un meitenes noskaidroja visa kaluma medaļu ieguvējus.


U 13 ZĒNI

Šajā vecuma grupā finālu sabraukums norisinājās Ludzā, kur pusfinālā savā starpā spēlējas – Ludzas NSS pārspēja Rīgas Rīnūžu vidusskolu un Dobeles Sporta skola - Salapsils Sporta skolu.

Spēlē par trešo vietu Rīgas Rinūžu vidusskola ar rezultātu 27:23 pieveica Salaspils SS, bet finālā ar 24:18 pārāki bija Ludzas NSS handbolisti, izcīnot zelta medaļas šajā vecuma grupā. Dobelniekiem, trenera Ņ. Pančenko puišiem šoreiz jāsamierinās ar sudrabu.

U 14 MEITENES

Noslēdzošais šīs sezonas sabraukums U 14 vecuma grupā meitenēm norisinājās Dobelē, kur arī tika sadalītas medaļas šajā vecuma grupā. Šosezon par čempionēm kļuva Jēkabpils SS handbolistes. Sudraba medaļas izcīnīja treneres Larisas Veinbergas vadītās Dobeles Sporta skolas meitenes. Trešajā vietā Salaspils SS, bet ceturto vietu izcīnīja Ludzas NSS.

U 14 ZĒNI

U 14 vecuma grupā zēniem tika aizvadīts pēdējais sabraukums šajā sezonā, kurš norisinājās Ogrē. Šajā vecuma grupā zelta medaļas Dobeles Sporta skolas treneres Lindas Karlovičas audzēkņiem, Komandā spēlēja: Artis Putra, Edvards Toks, Zigurds Štelfs, Endijs Leja, Markuss Ikvils, Ralfs Sproģis, Maksis Pešiks, Matīss Zolners, Patriks Aleksejevs un Arvis Pēcis. Sudrabs – Salaspils SS, bet bronzas medaļas Ludzas NSS.

U 14 vecuma grupā par sezonas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Salaspils SS komandas spēlētājs Justs Vidzis, kurš deviņās spēlēs guva 86 vārtus, otrajā vietā Dobeles Sporta skolas audzēknis Artis Putra, kuram deviņās spēlēs 78 vārti, bet trešajā vietā vēl viens dobelnieks Markuss Ikvils ar 63 vārtiem deviņās spēlēs.


15 views0 comments

Comments


bottom of page