top of page
Search

Zelts Polvā

No 24.09. – 25.09. Igaunijas pilsētā Polvā norisinājās tradicionālais handbola turnīrs jauniešiem ‘’Polva Cup 2022’’. Turnīrā piedalījās komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Ielūgumu uz šī gada sacensībām saņēma arī Lindas Karlovičas trenētā Dobeles Sporta skolas U16 vecuma grupas zēnu komanda.

Turnīra gaitā puiši aizvadīja piecas spēles ar Polvas, Tallinas, Salaspils, Panevežis un Ludzas komandām. Svinot pārliecinošas uzvaras visās spēlēs, par uzvarētājiem savā vecuma grupā kļuva Dobeles Sporta skolas jaunie handbolisti. Otrajā vietā – Panevežis, bet trešajā – Ludzas komandas.

Uzvarētāju komandā spēlēja Emīls Vilsons, Valdis Kalniņš, Raiens Šnepsts, Endijs Šnepsts, Matīss Zolners, Edvards Toks, Mārtiņš Misulis, Linards Reitmanis, Kristers Bārzdiņš, Deivijs Briņķis, Uģis Jansons, Artis Putra, Maksis Pešiks, Ņikita Goļikovs, Kārlis Kirilka un Deivids Balēvics.

Turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma Valdis Kalniņš.5 views0 comments

Komentar


bottom of page