top of page
Search

Vieglatlētu starti telpās

2024. gads jaunajiem vieglatlētiem sācies ar jauniem startiem un cerībām sasniegt savus labākos rezultātus!

14. janvārī Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika novada atklātais čempionāts, kurā Dobeles Sporta skolas audzēkņi sasniedza savus labākos rezultātus telpās.

60m sprintā vīriešiem finālā Matīss Jansons izcīnīja 2.vietu ar personīgo rezultātu 7,17 sek., Nils Kursins ierindojās finālā 6. vietā -7,51 sek. (personīgais sasniegums). 200m Matīss Jansons ar rezultātu 23,11 sek. ierindojās 5. vietā . Pēc traumas veiksmīgi sacensību apritē atgriezies Endijs Grīnblats. Sportists 60m un 200m sasniedza savus labākos rezultātus Atzīstami 800m skrējienā startēja Beate Jansone. Spēcīgā konkurencē izcīnīta 3. vieta ar jaunu personīgo rezultātu - 2:17,45. Personīgo rezultātu 60m sprintā sasniedza Jorens Kalnājs -7,67 sek.

12. janvārī jaunajā Ogres vieglatlētikas manēžā notika Ogres novada sporta centra sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupas sportistiem.

Lielais dalībnieku skaits sprinta distancēs, veicināja sasniegt labus rezultātus. Sprinta distancēs veiksmīgi startēja mūsu sporta skolas audzēkņi. 60m finālā meitenēm Elza Eihmane izcīnīja 5.v. ar rezultātu 8,22 sek., arī 200m sportiste sasniedza piekto labāko rezultātu -27,15 sek. Šajā distancē zēniem finālā Gabriels Žīdiņš Brakmanis izcīnīja 5.vietu – 7,82. 800m skrējienā zēniem 5.v. Rūdolfam Žideņam -2:21,0, 7.v. ierindojās Klāvs Dūzis.

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere: S.Velberga3 views0 comments

Comments


bottom of page