top of page
Search

Veiksmīgie vieglatlētu starti telpās

Pilnā sparā notiek ziemas sacensības vieglatlētikā telpās.

24.janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Kurzemes Sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupā

Sacensībās piedalījās Liepājas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Saldus, Jēkabpils, Kuldīgas, Kandavas, Olaines jaunie sportisti.

Loti veiksmīgi startēja Dobeles Sporta skolas audzēkņi. Kopskaitā tika izcīnītas 7 medaļas  un uzrādīti ļoti augstvērtīgi rezultātu šajā vecuma grupā. Divas zelta medaļas izcīnīja Gabriels Žīdiņš Brakmanis 60m ar rezultātu 7,59 sek.  un 200m – 25,10 sek.

(abās disciplīnās personīgie rezultāti). Elza Eihmane izcīnīja 2 medaļas sprinta disciplīnās. Zelta medaļa 60m – 8,07 sek.  un sudrabu 200m – 26,39 sek. Sportistes sasniegtie personīgie rezultāti ir vieni no labākajiem šobrīd šajā vecuma grupā valstī.

Tikpat veiksmīgi startēja mūsu zēni 800m skrējienā. Rūdolfs Žideņš ar lielisku personīgo rezultātu -2:09,97 izcīnīja zelta medaļu, Klāvam Dūzim bronza ar jaunu labāko rezultātu – 2:20,47. Šajā distancē meitenēm Elīza Gustiņa izcīnīja sudraba medaļu ar rezultātu 2: 44,20.

Sacensībās vēl startēja sprintā Dāvis Tivčs, Agnese Bružus un Sofija Redko. Minētie sportisti sasniedza savus labākos rezultāus.

Novēlēsim tikpat veiksmīgi startēt februārī Rīgā Latvijas čempionātā telpās!

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere: S.Velberga11 views0 comments

Comments


bottom of page