top of page
Search

Uz Indiju pēc olimpiskās ceļazīmes.

No 18. 03 – 29.03.2021. Indijas galvaspilsētā Deli norisināsies pasaules kausa izcīņas posma sacensības šaušanā. Šīs ir vienas no pēdējām sacensībām, kurās šī sporta veida pārstāvji var pacīnīties par olimpisko ceļazīmi Tokijas olimpiādē.

Uz Indiju pošas arī Dobeles Sporta skolas bijusī audzēkne, tagad šīs skolas trenere Agate Rašmane un viņas treneris, mūsu jauno sportistu audzinātājs Vilnis Celmiņš. Lai tiktu uz Tokiju, kvalifikācijas perioda noslēgumā 06.06. 2021., Agatei pasaules rangā jābūt pirmajā vietā starp Eiropas valstu sportistēm. Pašreiz viņa tajā dala pirmo vietu ar ukrainas sportisti. Lieki būtu piebilst cik svarīgs šis starts ir mūsu sportistei un viņas trenerim. Turēsim īkšķus lai Agate bagātīgi papildina punktu bagāžu un rangā nostiprinās pirmajā vietā Eiropas šāvēju konkurencē.

Eiropas šāvēji pēdējās olimpiskās ceļazīmes sadalīs kontinenta čempionātā Osijekā, Horvātijā 20.05. – 06.06.2021. Katrā vingrinājumā tur kāroto ceļazīmi varēs iegūt tikai labākais no tiem sportistiem un sportistēm, kuri to līdz šīm sacensībām vēl nebūs saņēmuši. Piemēram, ja šāvējs izcīna 4. vietu, bet 1. -3. vietu ieguvējiem jau iepriekš izcīnītas biļetes uz Tokiju, viņš saņem ‘’zaļo gaismu’’ uz Olimpiādi.

Esam pārliecināti, ka Agate, kopā ar savu treneri veiksmīgi aizvadīs augstāk minētās sacensības un godam pārstāvēs mūsu valsti Tokijas Olimpiskajās spēlēs 23.07. – 08.08.2021.4 views0 comments

Comments


bottom of page