top of page
Search

Svarcēlāju medaļas Daugavpilī.

No 09.07. – 11.07. Daugavpilī risinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā sportistiem vecuma grupās U15 un U17. Dobeles Sporta skolu tajā pārstāvēja trenera Mika Spasa audzēkņi Kevins Mežinskis un Edvards Juhimenko.

Kevins Mežinskis startēja svara kategorijā līdz 55 kg un izcīnīja sudraba godalgu. Edvards Juhimenko mērojās spēkiem ar konkurentiem svara kategorijā līdz 81 kg. Jaunais svarcēlājs aizvadīja lielisku sacīksti un izcīnīja zelta medaļu un Latvijas čempiona titulu. Edvardam pienācās arī balva par augstvērtīgāko rezultātu visu dalībnieku konkurencē.

Abi sportisti iekļauti Latvijas jaunatnes izlases sastāvā un gatavojas Eiropas čempionātam svarcelšanā jauniešiem, kurš ieplānots šī gada rudenī.

Nobeigumā pateicība pienākas arī Latvijas pieaugušo izlases trenerim E. Andruškēvičam un sporta bāzes ‘’Reķi’’ saimei par lielisko sadarbību jaunos sportistus sagatavojot atbildīgajām sacensībām.21 views0 comments

Comments


bottom of page