top of page
Search

Sporta skolas peldētāju panākumi.

Lai arī vispārizglītojošajās skolās ir sācies ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks, Sporta skolas audzēkņiem turpinās saspringta treniņu un sacensību sezona. 18.jūnijā Valmierā tika noskaidroti pirmie Latvijas peldēšanas federācijas rīkoto sacensību uzvarētāji MT3 (mācību treniņu trešā apmācības gada grupa) audzēkņiem. Jaunie sportisti mērojās spēkiem 200 m distancē. MT3 grupu vecuma izglītojamo čempionāts norisinājās divās kārtās – vispirms visos sešos Latvijas statistiskajos reģionos norisinājās priekšsacīkstes, kurās katra reģiona sacensību uzvarētāji, kā arī pēc rezultāta kvalificējušies jaunie peldētāji ieguva tiesības piedalīties sacensību finālā. 18.jūnijā, Latvijas čempionāta 25m peldbaseinā ietvaros sportisti jau sacentās par čempionāta kausiem un atbalstītāju sarūpētajām speciālbalvām. Pēc priekšsacīkšu rezultātiem, finālam kvalificējās trīs mūsu Sporta skolas audzēknes – Marta Gustiņa, Keita Pitka un Luīze Limanāne. Visas meitenes ikdienā trenējās pie Kārļa Kalniņa. Deviņus līdz 10 gadus jaunie sportisti sacentās 200m brīvajā stilā, no kuriem 50m bija jāveic peldējumā uz muguras, savukārt 11-12 gadus sasniegušajiem peldētājiem šī distance bija jāveic kompleksā. Lieliski sacensības aizvadīja Marta Gustiņa, kura tikai 0.73 sekundes zaudēja uzvarētājai un izcīnīja otro vietu. Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Keitai Pitkai un Luīzei Limanānei, kuras ieguva attiecīgi ceturto un piekto vietu. Augstāk minēto meiteņu panākumi, kā arī Beātes Bulas un Beātes Jansones izcīnītās medaļas šī gada Latvijas čempionātā peldēšanā pieaugušajiem ir apliecinājums tam, ka noris veiksmīgs un kvalitatīvs peldēšanas nodaļas treneru darbs. Apsveicam jaunās sportistes un viņu treneri ar veiksmīgo startu un novēlam neapstāties pie sasniegtā. Paldies arī meiteņu vecākiem par atbalstu un sadarbību!


31 views0 comments

Comments


bottom of page