Search

8. vieta Eiropas čempionātā - Latvijas šaušanas izlases juniorēm

Updated: May 25

23.maijā Latvijas šaušanas izlases juniori turpina startus Eiropas čempionātā šaušanā Horvātijā, Osijekā. Individuālajā startā sasniegtie rezultāti Latvijas komandas pistoļniecēm Ingrīdai Mendriķei, Elīzai Rasiņai, Rūtai Leilai Spriņģei deva iespēju turpināt komandu cīņu otrajā kvalifikācijas kārtā. Katrai dalībniecei bija jāšauj divas 10 šāvienu sērijas un dalībnieču rezultāti tika summēti. Kvalifikācijas otrajā kārtā Latvijas trio sašāva 536 punktus un Eiropas čempionātā komandu vērtējumā šaušanā ar pneimatisko pistoli ierindojās godpilnajā 8.vietā.

Jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli uz starta līnijas izgāja Daniels Vilciņš un Ingrīda Mendriķe. 28 komandu konkurencē Latvijas duets ieņēma augsto 12.vietu, sašaujot 559 punktus.

Sveicam, patiess lepnums un prieks!


5 views0 comments

Recent Posts

See All

Jauno rokasbumbas spēlētāju nometne

No 09.06. – 13.06. Priekulē notika Latvijas U-15 handbola izlases kandidātu nometne. Tajā piedalījās arī mūsu skolas, Lindas Karlovičas treniņgrupas audzēkņi: Valdis Kalniņš, Klāvs Erbs, Deivids Belev