top of page
Search

Pirmais peldējums!

Pirmais peldējums!

Šogad pirmo reizi savus spēkus peldēšanā sacensību režīmā izmēģināja Dobeles Sporta skolas jaunie peldētāji, kuri treniņus uzsāka pagājušā gada septembrī. Atbilstoši nolikumam gan meitenēm, gan zēniem bija jāveic divas distances – 25m brīvajā stilā un 25m uz muguras. Kopā sacensībās piedalījās 24 dalībnieki (10 meitenes un 14 zēni), kurus atbalstīt bija ieradušies viņu kvēlākie līdzjutēji – vecāki! Starti visiem izdevās godam, jo galvenais uzdevums bija pārvarēt starta mandrāžu un nopeldēt abas minētās distances. Pēc sacensībām visi tika pie balvām, kas bija sarūpētas gan no Dobeles Sporta skolas, gan arī no vecākiem. Viena no sportistēm ar “Spīdošām acīm” spēja vien noteikt – tā ir mana pirmā medaļa! Paldies par vecāku sniegto atbalstu un uzmundrinājumiem jaunajiem sportistiem sacensību laikā, kā arī paldies “vecāko” peldēšanas grupu jauniešiem par kvalitatīvi aizvadīto tiesāšanu!

Tuvojas vasara un ūdens jau šobrīd ir ļoti silts atklātās ūdens krātuvēs! Ir ļoti svarīgi būt piesardzīgiem un uzmanīgiem, dodoties peldēties gan pie jūras, gan pie ezeriem vai upēm. Bērniem ir nepieciešama pastāvīga uzraudzība un vecāki ir galvenie, kas var nodrošināt viņu drošību ūdenī. Lai jums visiem būtu jauka un droša vasara, baudot peldēšanos kopā ar ģimeni un draugiem!

Treneris: Kárlis Kalniņš


Vairāk bildes var apskatīt Facebook

2 views0 comments

Commentaires


bottom of page