top of page
Search

Pieredzes apmaiņas vizīte Haapsalu, Igaunijā.

Decembra sākumā Dobeles Sporta skolas delegācija viesojās Haapsalu Sporta skolā, Igaunijā. Dobeles sporta skolas saimei Haapsalu vārds nav svešs, jo ilglaicīga sadarbība izveidojusies starp abu skolu šaušanas sekciju audzēkņiem un treneriem.

Vizītes laikā dobelnieki iepazinās ar sporta bāzēm, kurās igauņu jaunie sportisti treneru vadībā pilnveido savu meistarību. Ciemiņiem bija dota iespēja iepazīties arī ar Haapsalu skolas darba organizāciju, treneru kvalifikācijas sistēmu Igaunijā, ikdienas treniņu procesa organizāciju u.c.

Esam pārliecināti, ka vizīte dos jaunas idejas Dobeles Sporta skolas turpmākā darba pilnveidošanā un liks pamatus Haapsalu un Dobeles Sporta skolas turpmākajai sadarbībai.


11 views0 comments

Comments


bottom of page