top of page
Search

Peldētāju veiksmīgie starti

13.05.2021. – 14.05.2021. Rīgā notika plašas starptautiskas sacensības peldēšanā “Latvian Qualification meeting”. Šī bija viena no pēdējām peldētāju iespējām izpildīt Olimpisko spēļu kvalifikācijas normu startam Tokijā.

Sacensībās piedalījās arī mūsu skolas audzēkne Beāte Bula un Ralfs Vistiņš. Abi sportisti trenējās pie trenera Kārļa Kalniņa. Beāte ir Latvijas izlases kandidāte peldēšanā, bet Ralfs cīnās par vietu valsts jaunatnes izlasē triatlonā.

Abu jauno sportistu starts bija ļoti veiksmīgs – Beāte Bula “B” grupā izcīnīja zelta medaļas 800m brīvajā stilā un 200m kompleksajā peldēšanā, abās distancēs sasniedzot jaunus personīgos rekordus. Arī Ralfs startēja atzīstami labojot personīgos rekordus 50m , 100m, 200m, 400m brīvā stila distancēs.

Apsveicam treneri un viņa audzēkņus ar veiksmīgu debiju starptautiskajās peldēšanas sacensībās.


12 views0 comments

Comments


bottom of page