top of page
Search

Patrīcijas Grosbergas uzvara Valmierā 60m sprintā

Spraigas sacensības notika š.g. 19.janvārī Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā – Valmieras novada atklātais čempionāts telpās. Lieliskais manēžas skrejceliņš ļāva sportistiem sasniegt augstvētīgus rezultātus, tai skaitā sprinta distancēs. Par to liecina 60m finālskrējiens sievietēm. Divām sportistēm Patrīcijai Grosbergai no Dobeles un Guntai Vaičulei (Rēzekne) tika fiksēti vienādi rezultāti 7,62 sek. Latvijas sezonas līderei sprintā Patrīcijai Grosbergai un sezonas līderei 200 m un 400 m distancēs – Guntai Vaičulei tika fiksēts vienāds rezultāts – 7,62 sek. Tikai fotofinišs noteica uzvarētāju. Par dažām sekundes tūkstošdaļām ātrāka bija juniore Patrīcija Grosberga. Abām – sezonā labākais rezultāts ar ļoti augstu vērtējumu – 1013 p. Augstvērtīgu rezultātu 200m vīriešiem sasniedza jaunietis Matīss Jansons. Sportists izcīnīja 5.v. ar personīgo rezultātu 23,38 sek. Rezultātus uzlaboja arī Sonora Stepiņa sprinta distancēs 60m - 8.55 sek. un 200m – 29,38 sek.

Dobeles SS trenere : Skaidrīte Velberga


4 views0 comments

Comments


bottom of page