top of page
Search

Patrīcija Grosberga uzvar 60m skrējienā LVS „Sportland kauss” posma sacensībās vieglatlētikā

Šī gada 15.janvārī Kuldīgas sporta centra vieglatlētikas manēžā notika 2022.g. telpu sacensību sezonas pirmās nopietnākās sacensības vieglatlētikā - Latvijas Vieglatlētikas Savienības „Sportland kauss” izcīņas pirmais posms. Sacensībās piedalījās pieaugušie un jaunieši. Dobeles sporta skolu pārstāvēja 6 jaunie sportisti. Pieaugušo konkurencē sievietēm Patrīcija Grosberga uzvarēja 60m skrējienā ar lielisku personīgo rezultātu - 7,66 sek. Jāpiebilst, ka fināla skrējienā piedalījās visas šobrīd ātrākās sprinteres. Jau priekšskrējiens liecināja, ka cīņa būs sīva! Sportiste sasniedza šīs sezonas labāko rezultātu valstī un bija otrais augstvērtīgākais pēc WA punktu tabulām -1000 punkti. 1.vietu jauniešu grupā 400m skrējienā izcīnija Matīss Jansons ar jaunu personīgo rezultātu 52,42 sek., kas ir labākais šīs sezonas rezultāts jauniešiem valstī. Šajā grupā lielisks sniegums sprintā Markam Šteinertam - 3.vieta 60m finālā -7,31 sek. un 5.v. 400m - 55,63 sek. Sacensībās veiksmīgi startēja arī Sonora Stepiņa sprintā. Dobeles sportisti veiksmīgi uzsākuši 2022.g. ziemas sacensību sezonu telpās!

Dobeles Sporta Skolas trenere : Skaidrīte Velberga16 views0 comments
bottom of page