top of page
Search

Patrīcija Grosberga un Matīss Jansons Latvijas čempioni 60m un 400m skrējienā junioriem telpās

Piektdien un sestdien, 10. un 11. februārī, Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts jauniešiem (U-18) un junioriem (U-20) telpās. Izcils sniegums junioru grupā mūsu novada sporta skolas audzēkņiem. Izcīnītas 2 zelta, viena bronzas medaļa. Patrīcijai Grosbergai. juniorēm zelta medaļa 60m ar rezultātu 7,67 sek. Sīvā cīņā 400m skrējienā zelta medaļu izcīnīja arī Matīss Jansons ar rezultātu 50,67 sek., kas šogad ir labākais rezultāts Latvijā starp vienaudžiem (Lat SB).Nemazāk spraigs bija 200m fināla skrējiens junioriem. Matīss Jansons 200m distances pēdējos metros izcīnīja bronzas medaļu ar rezultātu 23,22 sek. Sprinta disciplīnās mūsu novadu vēl pārstāvēja Lildi Liekniņa, Sonora Stepiņa (U-18) Viktorija Pisareva grupā (U-20). Minētās sportistes uzrādīja gan savus labākos rezultātus, gan guva pieredzi šāda mēroga sacensībās.

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere: S.Velberga
9 views0 comments

Comments


bottom of page