top of page
Search

Patrīcija Grosberga Latvijas čempione 60m telpās

Divas dienas 26. un 27. februārī, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās, kas pulcēja šobrīd spēcīgākos valsts vieglatlētus. Dobeles Sporta skolu pārstēvēja 3 audzēkņi –Patrīcija Grosberga, Matīss Jansons un Marks Šteinerts. Latvijas čempionāta pirmajā dienā, 26. februārī, Patrīcija startēja 60m skrējienā. Sportiste iekļuva finālā ar otro labāko laiku. Taču lielāko pārsteigumu viņa sagādāja finālskrējienā kļūstot par Latvijas čempioni 60m ar izcilu rezultātu 7,59 sek. Matīss Jansons spēcīgā vīriešu konkurencē 400m izcīnīja 6.v. ar personīgo sasniegumu 51,34 sek. Vīriešiem Marks Šteinetrs 60m sprintā ierindojās 12.vietā – 7,36 sek. Liels paldies Jānim Zāgmanim par sadarbību jauno sportistu fiziskajā sagatavotībā! Visi minētie sportisti iekļauti Latvijas izlasē startam Baltijas valstu sacensībās U-18, U-20 vecuma grupā nedēļas nogalē Valmierā! Novēlēsim veiksmīgus startus!

Dobeles Sporta skolas vieglatlētikas trenere : S. Velberga


12 views0 comments
bottom of page