top of page
Search

Patrīcija Grosberga 2.vieta 60m sprintā starptautiskās sacensībās „Kuldīgas Katrīnas Kauss”

Sestdien, 21. janvārī, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā jau 11. reizi notika starptautiskās sacensības “Kuldīgas Katrīnas kauss”, kas piesaistīja pietiekami augstas klases vieglatlētus. Sacensībās piedalījās 114 dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Beļģijas, Itālijas un Ungārijas. Viņu vidū bija arī Dobeles novada sporta skolas audzēkņi Patrīcija Grosberga un Matīss Jansons. 60m sprinta skrējienā izcils panākums mūsu sportistei. Finālā izcīnīta 2.vieta ar jaunu personīgo sasniegumu 7,54 sek. Finālskrējienā Patrīcija bija vienīgā skrējēja no Latvijas. Uzrādītais rezultāts ir šīs sezonas labākais rezultāts valstī. Matīss Jansons 400m ierindojās 5.vietā ar rezultātu 50,86 sek., kas tikai nedaudz atpaliek no sportista personīgā rezultāta. Minētās sacensībās tika uzrādīti samērā augsti rezultāti. Par to liecina rezultātu vērtējums pēc WA tabulām – 1000 punkti. Šo līmeni sasniedza 18 dalībnieki, tai skaitā Patrīcija (WA 1039 punkti). Šāda sacensību vērtēšana punktos ir populāra daudzviet pasaulē.

Nākošajā dienā, 22.janvārī pēc “Kuldīgas Katrīnas kauss”, šajā pat manēžā sacentās jaunākās un vidējās grupas vieglatlēti. Par LVS/ Sportland otrā posma kausiem sacentās vairāk kā 700 dalībnieki. Dobeles Sporta Skolu pārstāvēja 12 dalībnieki. Vidējā grupā zēniem (U-16) lieliski startēja 60m sprinta distancē. 60m skrējienā notika A un B fināls. B finālā uzvaru izcīnīja Jorens Kalnājs ar lielisku personīgo rezultātu – 7,79 sek., kopvērtējumā izcīnot 7.vietu. A finālā startēja Nils Kursins. Sportists izcīnīja 4. vietu ar jaunu personīgo rezultātu 7,70 sek. Šajā grupā zēniem 6.vieta 2000m skrējienā Rudolfam Žideņam – 7:15,76. 400m distancē meitenēm Beate Jansone ar rezultātu 1:04,42 ierindojās 11.vietā. 300m U-14 grupā zēniem I.vieta un kauss Gabrielam Žīdiņam-Brakmanim 42,86 sek. Šajā grupā meitenēm pārsteigumu sagādāja Luīze Limanāne,. 1000m izcīnot 2.vietu ar personīgo rezultātu 3:29,44. Personīgos rezultātus sasniedza Elza Eihmane 60m sprintā -8,73 sek., Alise Nordena 1000m, Klāvs Dūzis 400m. Februāra mēnesī gaidāmas spraigas sacensības - Latvijas čempionāti jauniešiem, junioriem un pieaugušajiem. Novēlam mūsu sportistiem veiksmīgu startu!

Dobeles Sporta Skolas trenere: S.Velberga
3 views0 comments

Commentaires


bottom of page