top of page
Search

Olimpiete ciemojās Augstkalnē.

Šajā gadā BEACTIVE Eiropas sporta nedēļa norisinājās no 23.09. – 30.09. ar devīzi ‘’Piecelies un piecel citus’’. Šī pasākuma ietvaros 29.09. Augstkalnes pamatskolā viesojās Dobeles Sporta skolas pārstāvji – Tokijas Olimpisko spēļu dalībniece, šaušanas trenere Agate Rašmane un skolas direktors Viesturs Dude. 5. – 9. klašu skolēni tika iepazīstināti ar Sporta skolas slavenākajiem absolventiem, ar iespējām trenēties šajā mācību iestādē. A. Rašmane pastāstīja par savām sportistes gaitām no iesācējas līdz Olimpisko spēļu 19. vietas ieguvējai šaušanā. Olimpiete klātesošajiem demonstrēja izcīnītās Jaunatnes Olimpisko spēļu un Eiropas spēļu bronzas godalgas. Auditorijai tika demonstrēti ieroči un speciālais ietērps, kurus šāvēji lieto sacensībās. Nobeigumā klātesošajiem bija iespēja tuvāk iepazīties ar šaujamieročiem, kā arī uzdod ciemiņiem sev interesējošos jautājumus.8 views0 comments

Comments


bottom of page