top of page
Search

Novada skolu vieglatlētikas sacensības jaunākās un vidējās grupas dalībniekiem.

15. maijā Dobeles sporta centra stadionā norisinājās novada skolu vieglatlētikas sacensības jaunākās un vidējās grupas dalībniekiem. Jāuzteic skolu sporta skolotāji, kuri uz sacensībām atveda kuplu dalībnieku skaitu. Vairākās disciplīnās tika sasniegti augstākie rezultāti, kas apliecina, ka novada skolās vieglatlētikai tiek pievērsta īpaša vērība. Noteikti jāuzteic Dobeles centra darbiniekus, kuri bija veikuši lielu darbu perfektai sacensību vietas sagatavošanai.

 

REZULTĀTI:

60m distancē jaunākās grupas meitenēm:

1.       vieta - Samanta Šenbrūna                            Dobeles ssk.                      0 : 8.53 

2.       vieta - Jasmīna Šenbrūna                             Dobeles ssk.                      0 : 8.56 

3.       vieta - Gabriela Buraka                                 Dobeles 1.vsk.                   0 : 8.88 


60m distancē jaunākās grupas zēniem:

1.       vieta - Roberts Dakteris                                Dobeles 1.vsk.                  0 : 8.92

2.       vieta - Kristiāns Lagzda                                 Bikstu psk.                         0 : 8.94

3.       vieta - Adrians Litvinskis                                Dobeles ssk.                     0 : 9.01

60m distancē vidējās grupas meitenēm:

1.       vieta - Karīna Jablokova                                Dobeles ssk.                      0 : 8.77

2.       vieta - Kate Vildaus                                        DVĢ                                    0 : 8.83

3.       vieta - Nora Sondore                                     Dobeles 1.vsk.                   0 : 8.97

60m distancē vidējās grupas zēniem:

1.       vieta - Gabriels Žīdiņš-Brakmanis               DVĢ                                    0 : 7.51

2.       Braiens Djurendaks                                         Auces vsk.                           0 : 8.51

3.       Matīss Miltiņš                                                   Dobeles ssk.                       0 : 8.62

600m distancē jaunākās grupas meitenēm:

1.       vieta - Amēlija Laimiņa                                   Dobeles 1.vsk.                   1:50,75

2.       vieta - Laura Jansone                                      Dobeles 1.vsk.                   2:00,84

3.       vieta - Tīna Geislere                                        Dobeles ssk.                      2;22,31

600m distancē jaunākās grupas zēniem:

1.       vieta - Jānis Albāts                                          Dobeles ssk.                    2:05,19

2.       vieta - Andris Vilberts                                     Augstkalnes psk.              2:09,10

3.       vieta - Rodrigo Tosters                                   Gardenes psk.                   2:09,94

600m distancē vidējās grupas meitenēm:

1.       vieta - Evelīna Vītiņa                                       DVĢ                                   1:57,13

2.       vieta - Elīna Gricmane                                    Bikstu psk.                         2:07,04

3.       vieta - Amanda Salmiņa                                 Auces vsk.                          2:09,88

600m distancē vidējās grupas zēniem:

1.       vieta  - Jēkabs Krapauskis                             Auces vsk.                           1:55,50

2.       vieta -  Jānis Niedre                                       Lejasstrazdi                        2:07,44

3.       vieta - Kaspars Veide                                      A. Brigaderes psk.            2:14,81

 

 

Tāllēkšana

jaunākās grupas meitenēm:

1.vieta - Amēlija Laimiņa                                      Dobeles 1.vsk.                  4.28m

2. vieta - Gabriela Buraka                                    Dobeles 1.vsk.                  3.75m

3. vieta - Keita Podniece                                      Auces vsk.                         3.72m

 

jaunākās grupas zēniem:

1.    vieta  - Rūdolfs Egle                                       Mežinieku psk.                  3.77m

2.   vieta -  Renārs Ramons                                   Auces vsk.                          3.76m

3.   vieta -  Renāts Vismanis                                 Mežinieku psk.                  3.72m

 

vidējās grupas meitenēm:

1.    vieta - Keita Ciša                                              Dobeles 1.vsk.                   4.45m

2.     vieta - Marta Gustava                                     Penkules psk.                    4.16m

3.     vieta - Nora Sondore                                      Dobeles 1.vsk.                   4.11m

 

vidējās grupas zēniem:

1.     vieta - Miks Toms Janševskis                       Mežinieku psk.                   4,90m

2.     vieta - Gabriels Stepiņš                                Auces vsk.                           4.53m

3.     vieta - Timurs Kostjuks                                  Lejasstrazdi                        4.37m

 

Bumbiņas mešana

jaunākās grupas meitenēm:

1.     vieta - Sofija Rumpe                                        Dobeles 1.vsk.                   32,30m

2.     vieta  - Sāra Kaseva                                         Bikstu psk.                          30,40m

3.     vieta  - Ksenija Linda                                       Augstkalnes psk.              28.45m

 

jaunākās grupas zēniem:

1.     vieta - Roberts Dakteris                                 Dobeles 1.vsk.                   52,30m

2.     vieta - Kristiāns Lagzda                                  Bikstu psk.                          45.55m

3.     vieta - Roberts Lagzda                                   Bikstu psk.                          45,20m

 

vidējās grupas meitenēm:

1.       vieta - Nellija Mateusa                                   Dobeles ssk.                       36.75m

2.       vieta - Karīna Jablokova                                 Dobeles ssk.                       36.55m

3.       vieta - Eva Čapa                                              Auces vsk.                           35.15m

 

vidējās grupas zēniem:

1.       vieta  - Igors Cacko                                        Auces vsk.                           56,90m

2.       vieta - Raivo Kalniņš                                       Auces vsk.                           56.25m

3.       vieta - Markuss Mikuts                                   Bikstu psk.                          55.52m

 

Jauktā stafete ( 2 meitenes +2 zēni)

 

Jaunākā grupā                               

1.       vieta  - Dobeles ssk.                        2:04,93

2.       vieta -  Dobeles 1.vsk.                    2:05,37

3.       vieta  - Auces vsk.                            2:17,06

 

Vidējā grupā

1.    vieta - DVĢ                                       1:59,72

2.    vieta - Dobeles 1.vsk.                      2:09,69

3.    vieta - Dobeles ssk.                          2:11,16   


Vairāk bildes apskatāmas Facebook



             

4 views0 comments

Comments


bottom of page