top of page
Search

Norisinājās seminārs veselības un fizisko aktivitāšu jomā

17.08. Dobeles novada sporta skolotāji satikās ļoti vērtīgā un radošā seminārā, kuru vadīja Valmieras ģimnāzijas sporta skolotāji Maija un Māris Priedīši. Ļoti vērtīgs seminārs veselības un fizisko aktivitāšu jomā gan ar praktiskiem uzdevumiem un pieredzes dalīšanos, gan ar teorētisko zināšanu par vērtēšanas pieeju, plānotiem sasniedzamiem rezultātiem un tematisko plānu veidošanu , lai varētu sekmīgāk ieviest kompetenču izglītību mūsu novada izglītības iestādēs. Paldies sporta jomas koordinātorēm Agnesei Krūmiņai un Danutai Balčunai par semināra organizēšanu. Milzīgs paldies Penkules skolas kolektīvam par fantastisku uzņemšanu! Novēlam, iedvesmas piepildītu un radošu domu pārpilnu jauno gadu, lai vasarā uzkrātā enerģija pietiek visam mācību gadam. Tiekamies sporta turnīros! Dobeles novada Sporta skola!


9 views0 comments

Comments


bottom of page