top of page
Search

Mūsu vieglatlētu veiksmīgie starti Valmieras rekonstruētajā stadionā

6.,7.augustā notika pirmās lielākās sacensības vienā no skaistākajām, šobrīd modernākajām bāzēm - Valmieras Jāņa Daliņa stadionā! Dažādu paaudžu vieglatlēti atcerās šo stadionu kā lielisku treniņu un sacensību bāzi! Šobrīd stadions ir moderns un atbilst visām, starptautiskajām prasībām. Valmieras novada atklātajā čempionātā startēja arī Dobeles novada sporta skolas audzēkņi, kuri uzrādīja teicamus personīgos rezultātus. Lielisks starts padevās Patrīcijai Grosbergai 100m 11,98 sek., kas ļāva sportistei ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīt 3.v. Matīss Jansons 400m izcīnīja 2.v. ar personīgo rezultātu 50,73 sek., pirmo reizi izpildot I sporta klasi. Endijs Grīnblats, kā jaunākais dalībnieks startējot ārpus konkursa, kārtējo reizi uzlaboja savu rezultātu 400m 54,54 sek. Marks Šteinerts 100m finālā ierindojās 9.v. vietā. Sacensību sezona stadionos tuvojās noslēgumam. Šī vasaras sacensību sezona ir bijjusi īpaši veiksmīga mūsu vieglatlētiem.

Dobeles Sporta skolas trenere: S.Velberga


7 views0 comments

Comentarios


bottom of page