top of page
Search

Mūsu meiteņu starti handbola virslīgas sacensībās.

Noslēdzies Latvijas čempionāts handbolā sieviešu komandām. Virslīgas sacensībās piedalījās 6 sieviešu komandas, tajā skaitā arī Dobeles REIR. Vienības sastāvā spēlēja 22 mūsu Sporta skolas meitenes, treneres Larisas Veinbergas audzēknes: L. Veinberga,

K. Kaklēna, A.M. Roze, N. Dārzniece, A. Peļņa, K. Koņušeka, M. Naudiņa, E. Kovrigina, A. Grante, L. Hansone, B. Dalbiņa, I. Buivide, V. Zarovska, L. Kaminska, R. Čapa, I. Karro, E. Bilkšta, K. Blaževica, A. Virubka, L. Piterniece, K. Gerasimova, V. Pisareva.

Vēl divas kārtas līdz čempionāta noslēgumam REIR atradās bronzas medaļu pozīcijās. Tad smagas traumas un diskvalifikācijas dēļ pēdējās spēles nevarēja aizvadīt komandas līderes Laura Ņeverovska un Letīcija Veinberga.

Divi zaudējumi pēdējās spēlēs noslēguma tabulā REIR komandu ierindoja piektajā vietā.

Pēc šīs sezonas Latvija sieviešu izlases sastāvā iekļautas Letīcija Veinberga, Laura Ņeverovska un Ieva Rozenfelde.


13 views0 comments

Kommentare


bottom of page