top of page
Search

Mūsu jauno vieglatlētu panākumi Baltijas valstu čempionātā Valmierā telpās.

Divas dienas - piektdien un sestdien, 4. un 5. martā, Valmieras Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika ziemas sezonas svarīgākās sacensības junioriem (U20) un jauniešiem (U18). Pirmo reizi Baltijas valstu čempionātā Latvijas izlases sastāvā startēja 3 Dobeles novada sportisti - juniore Patrīcija Grosberga, jaunieši Matīss Jansons un Markss Šteinerts. Mūsu sportisti iepriecināja gan ar izcīnītām vietām, gan sasniegtiem rezultātiem. 3.v. 60m skrējienā izcīnīja Patrīcija Grosberga – 7,76 sek., 2.v. 400m Matīss Jansons – 50,93 sek.(sezonas labākais rezultāts jauniešiem valstī). Marks Šteinerts 6.v. 60m jauniešiem – 7,33 sek. Matīss Jansons un Patrīcija Grosberga startēja arī izlases sastāvā stafetēs. Sudraba medaļa Patrīcijai 4x200m stafetē juniorēm. Arī Matīsam Jansonam sudrabs 4x400m jauktajā stafetē.

Dobeles Sporta skolas trenere : S.Velberga


14 views0 comments

Comments


bottom of page