top of page
Search

Mūsējie – ‘’Sporta punkts’’ Latvijas kausa izcīņas handbolā uzvarētāji

No 11.06. – 13.06. Dobeles Sporta centra hallē notika Latvijas kausa izcīņas handbolā finālturnīrs. Šogad šī turnīra ģenerālsponsors bija sporta piederumu veikals ‘’Sporta punkts’’. Uzvarētāju komandai pienācās balva – 3000 EUR dāvanu karte inventāra iegādei sponsoru uzņēmumā.

Finālturnīru čempionu cienīgā stilā aizvadīja Dobeles ‘’Tenax’’, kuri pusfinālā pieveica Ludzas ‘’Latgols’’, bet finālā, ļoti dramatiskā spēles galotnē ‘’salauza’’ Rīgas ‘’Celtnieks’’ pretestību.

Latvijas kausu virs galvas cēla arī mūsu skolas treneri Egils Politers un Ņikita Pančenko kopā ar saviem audzēkņiem Ritvaru Putru, Kārli Krūmiņu un Kristianu Gidrevicu. Īpašs prieks par trenera Ņikitas Pančenko atgriešanos laukumā pēc smagas pleca traumas un ilgstošas ārstēšanās. Apsveicam un lepojamies ar mūsu audzēkņiem un viņu treneriem.


4 views0 comments

Comments


bottom of page