top of page
Search

Latvijas kausa IV posms peldēšanā

Dobeles Sporta skolas audzēkņi svētku priekšvakarā devās uz sacensībām, kas notika 2023. gada 22. un 23. decembrī Valmierā, Valmieras Olimpiskā centra 25m, 8 celiņu peldbaseinā. Sacensības organizēja un vadīja Valmieras Sporta skolas peldēšanas nodaļa sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas federāciju (LPF), Valmieras PK „AQUA” un Valmieras OC peldbaseinu. Šīs sacensības bija Latvijas kausa IV posms!

Uz sacensībām devās septiņi sportisti: Marta Gustiņa, Evelīna Vītiņa, Elīza Gustiņa, Laura Zariņa, Emīls Zariņš, Enija Djurendaka un Keita Pitka.

Sacensībās peldētāji sacentās šādās vecuma grupās:

Jaunieši: 2010.g.dz.un jaunāki/as;

Juniori: 2005.-2009.g.dz.

Pirmajā sacensību dienā ar lielisku rezultātu izdevās atzīmēties Enijai Djurendakai 50m brasā - svinot uzvaru un izpildot pirmo reizi I. Sporta klasi! Savukārt Marta Gustiņa un Evelīna Vītiņa uzlabojot savus iepriekšējos rezultātus spēja kāpt uz goda pjedestāla 200m brīvā stila distancē, attiecīgi Marta otrā vieta, bet Evelīna trešajā.

Otrajā dienā vēl viena zelta medaļa Enijai 100m brasa distancē un 200m brīvā stila distancē viņai bronzas medaļa. Evelīna Vītiņa pievienoja savai bronzas medaļai vēl sudraba medaļu peldējumā 200m uz muguras. Bet Marta izcīnīja vēl vienu sudrabu 200m kompleksā!

Arī pārējiem Dobeles peldētājiem izdevās uzlabot savus rezultātus dažādās distancēs un tas bija lielisks gada noslēgums!

 

Evelīnas Vītiņas komentārs: “Šīs sacensības bija aizraujošas, bet nebija vieglas un nācās kārtīgi pastrādāt. Lai vispār uz šāda veida sacensībām tiktu, treniņos ir kārtīgi jātrenējas, jākoncentrējas, lai kaut ko vispār varētu  sasniegt. Jātrenējas bieži, jābūt labai izturībai, lai sacensībās varētu spēcīgi nopeldēt garās un īsās distances. Manuprāt šīs sacensības bija ļoti labas, lai redzētu cik mēs katrs ar savu peldēšanu esam tālu tikuši un kas vēl ir jāuzlabo!”

 

Lai veiksmīgs un panākumiem bagāts nākamais 2024. gads!

Treneris: Kārlis Kalniņš5 views0 comments

Comments


bottom of page