top of page
Search

Latvijas Šaušanas federācijas "Gada laureāts 2023"

9.martā Iecavā tika pasniegtas Latvijas Šaušanas federācijas “Gada laureāts 2023” balvas. Klātesot Latvijas Šaušanas federācijas prezidentam Raimondam Bergmanim, treneriem, sportistiem, viņu ģimenes locekļiem un draugiem, balvas tika pasniegtas pavisam 13 nominācijās:

Balvu “Gada treneris” saņēma Dobeles Sporta skolas treneris Vilnis Celmiņš. Šaušanas sportā jau no skolas gadiem, kad pats nodarbojās ar ložu šaušanu. Šobrīd V.Celmiņš vada un organizē Latvijas šaušanas izlasi un tās dalību starptautiskās sacensībās. Audzēkne Agate Rašmane startēs jau otrajās Olimpiskajās spēlēs. Viņam ir fenomenālas spējas savus sportiskos sapņus realizēt dzīvē. Viņš ir absolūts piemērs tam, ka viss ir iespējams, lai arī tas no viņa paša ir prasījis un joprojām prasa milzīgu darbu un enerģiju nosprausto mērķu sasniegšanai. Ar savu aizrautību “spēj līdzi paķert” arī citus.

Par gada sportisti Ložu šaušanā pistoļu vingrinājumos tika atzīta Agate Rašmane, kas 2023.gada Pasaules čempionātā ieguva bronzas medaļu un izcīnīja licenci uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Pasaules kausa finālā Dohā ieguva 10.vietu šaušanā ar pneimatisko pistoli, 7.vietu šaušanā ar mazkalibra pistoli.

Balva “Gada sportiste Ložu šaušanā šauteņu vingrinājumos” tika pasniegta Dobeles Sporta skolas audzēknei Keitai Urbevicai, kurai pieder Latvijas labākais rezultāts šaušanā ar pneimatisko šauteni.

Foto: Kitija Folkmane Photography

Raksts: Latvijas Šaušanas federācija Facebook9 views0 comments

Comments


bottom of page