top of page
Search

Latvijas Čempionāts vieglatlētikas krosā

Sestdien, 14. oktobrī, Cēsīs, pie Āraišu dzirnavām notika pēdējās šīs sezonas sacensības - Latvijas čempionāts krosā. Par Latvijas čempionu tituliem un godalgoto vietu medaļām sacentās pieaugušie, juniori (U20) un jaunieši (U18, U16, U14), kā arī U12 vecuma grupas zēni un meitenes.

Dobeles Sporta skolu pārstāvēja 8 audzēkņi U-16, U-12 grupas meitenes un zēni. Ļoti smagos laika apstākļos, kas trasi padarīja ļoti dubļainu un slidenu, mūsu sportisti godam mērojās spēkiem visas distances garumā. U-16 grupas meitenēm 2km distancē Beate Jansone izcīnīja 3.vietu, Elīza Gustiņa ierindojās 21.vietā.

Šīs grupas zēniem 2km distancē 24.v. Rūdolfs Žideņš, 38.v. Klāvs Dūzis. U-14 grupas meitenēm 1km distancē Luīze Limanāne ierindojās 12.vietā.

Ļoti veiksmīgi startēja jaunākās grupas (U-12 gr.) meitenes. Marta Gustiņa uzvarēja 1km distancē , 2.vieta Amēlijai Laimiņai un 5.vietu izcīnīja Laura Jansone.

Dobeles Sporta Skolas vieglatlētikas trenere : S.Velberga15 views0 comments

Commentaires


bottom of page