top of page
Search

Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā norisinās kopš 1920. gada, kad Rīgā pirmo reizi notika sacensības, kuras pēc pāris gadiem tika nodēvētas par Latvijas meistarsacīkstēm. Līdz 1944. gadam Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājs ieguva titulu “Latvijas meistars”. Kopš 1945. gada mums ir čempionāti un čempioni. Šogad Latvijas čempionāts, kura hronoloģiskais kārtas skaitlis ir 101, pēc 14 gadu pārtraukuma (2008.g.) atgriezies Valmieras Jāņa Daliņa stadionā. 2022. gada Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem norisinājās no 25.06. – 26.06.22. Startam sacensībās tika pieteikti arī trīs Dobeles Sporta skolas audzēkņi – Patrīcija Grosberga, Matīss Jansons un Marks Šteinerts. Visi viņi trenējās pie Skaidrītes Velbergas. Lielisks starts izdevās Patrīcijai Grosbergai, kura piedalījās 100 m sprintā. Finālā Patrīcija distanci veica 12.21 s un izcīnīja bronzas godalgu. Tā savai valsts ziemas čempionāta zelta medaļai 60m distancē, Patrīcija pievienoja bronzu 100m sprintā stadionā. Ar šo panākumu treneres Skaidrītes Velbergas audzēkne vēlreiz apliecināja, ka pelnīti atrodas mūsu valsts labāko sprinteru pulkā. Labi sacensības aizvadīja Marks Šteinerts, kurš ar rezultātu 11.38 izcīnīja 9. vietu 100 m distancē. Arī Matīss Jansons nostartēja savu spēju līmenī, 400 m skrējienu veikdams 51.59 s. Vieglatlētu sacensību sezona turpinās un mēs vēlam jaunajiem vieglatlētiem panākumus turpmākajos startos!


10 views0 comments

Comments


bottom of page