top of page
Search

Latvijas čempionāts šaušanā jaunākajā grupā.

21. janvārī Dobeles šautuvē norisinājās Latvijas čempionāts ložu šaušanā jaunākās vecuma grupas zēniem un meitenēm (dzimuši 2007. – 2009.g.). Šauteņu vingrinājumos komandu vērtējumā labākie bija Dobeles Sporta skolas sportisti, aiz sevis atstājot Dienvidkurzemes un Krāslavas novadu jaunos šāvējus.

Šaušanā ar mazkalibra šauteni vingrinājumā 30 šāvieni guļus labākā bija dobelniece Amanda Zandersone, aiz sevis atstājot komandas biedri Aneti Tukišu. Šajā vingrinājumā puišiem visu goda pjedestālu aizņēma dobelnieki Aleksandrs Bargatins, Jānis Tukišs un Edgars Ērstiķis. Aleksandrs Bargatins bija labākais arī šaušanā ar mazkalibra šauteni no trim stāvokļiem – guļus, stāvus un no ceļa. Otrajā vietā – Edgars Ērstiķis, trešais – Jānis Tukišs. Meiteņu konkurencē šajā vingrinājumā dobelniecei Amandai Zandersonei otrā vieta, bet viņas komandas biedrei Anetei Tukišai - trešā. Apsveicam treneri Armandu Freimani un viņa audzēkņus ar panākumiem un vēlam neatlaidīgi turpināt pilnveidot meistarību, lai drīz par viņiem dzirdētu starptautiskajā arēnā.


19 views0 comments

Comments


bottom of page