top of page
Search

Latvija izcīna vairākas medaļas pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē

Polijas pilsētā Szklarska Poreba noslēdzies pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē. Sacensībās piedalījās pārstāvji no 12 valstīm - Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Kazahstānas, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Čehijas un Surinamas. Latviju kopumā pārstāvēja 24 dalībnieki dažādās vecuma grupās.

Sākumā čempionāts notika klasiskajā programmā, kur pēc Šveices sistēmas tika izspēlētas 9 kārtas ar apdomas laiku uz partiju katram spēlētājam 1 stunda 20 minūtes + papildus 1 minūte par katru izdarīto gājienu, kur Dobeles Sporta skolas izglītojamais Ričards Osītis (Treneris Raivo Dēliņš) izcīnīja septīto vietu U19 vecuma grupā zēniem.

Veiksmīgāks izvērtās čempionāts ātrspēlē, kur pēc Šveices sistēmas tika izspēlētas 9 kārtas ar apdomas laiku uz partiju katram spēlētājam 5 minūtes + 3 papildus sekundes par katru izdarīto gājienu, kur Ričards Osītis (Treneris Raivo Dēliņš) izcīnīja piekto vietu U19 vecuma grupā zēniem.


5 views0 comments

Comments


bottom of page