top of page
Search

Jauno svarcēlāju panākumi.

Maija vidū Balvos norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā U15 (jaunāki par 15 gadiem) vecuma grupas sportistiem.

Sacensībās piedalījās Dobeles Sporta skolas trenera Mika Spasa audzēkņi Markuss Entonijs Avens un Kevins Mežinskis.

Svara kategorijā līdz 96 kg. trešo vietu un bronzas medaļu izcīnija Markuss Entonijs Avens ar summā paceltajiem 110 kg. Markuss Entonijs salīdzinoši nesen sācis trenēties svarcelšanā un šīs viņam bija pirmās sacensības. Treneris uzskata, ka šim puisim ir talants un pie sistemātiska un neatlaidīga treniņu darba panākumi neizpaliks.

Svara kategorijā līdz 61 kg. startēja jau mūsu daudz pieredzējušākais jaunais atlēts Kevins Mežinskis. Kevins summā pieveica 170 kg. Šis rezultāts bija vienāds ar Daugavpils svarcelāja sasniegto. Pēc papildus rādītājiem pirmā vieta tika piešķirta daugavpilietim. Mūsu sportistam šoreiz jāsamierinās ar sudraba medaļu.

Mūsu jauno sportistu panākumi liecina ka svarcelšana kā sporta veids mūsu novadā vēl nav ‘’mirusi’’, kaut gan to jauniešu skaits, kuri gribētu nodarboties ar šo sporta veidu ir krasi samazinājies. Ja kādam pusaudzim ir vēlme izmēģināt celt svarus, aicinām interesēties Dobeles Sporta skolā pie trenera M. Spasa.

74 views0 comments

Comentários


bottom of page