top of page
Search

Jauno rokasbumbas spēlētāju nometne

No 09.06. – 13.06. Priekulē notika Latvijas U-15 handbola izlases kandidātu nometne. Tajā piedalījās arī mūsu skolas, Lindas Karlovičas treniņgrupas audzēkņi: Valdis Kalniņš, Klāvs Erbs, Deivids Belevičs, Markuss Ikvils, Artis Putra, Endijs Leja, Aivo Labrencis, Dmitrijs Utenkovs, Edvards Toks, Emils Vilsons, Matīss Zolners, Mārtiņš Misulis, Endijs Šnepsts,trenera Egila Politera audzēknis Aleksis Smokro, kā arī Auces jaunie handbolistsi Linards Reimanis un Renārs Aleksejevs.


Latvijas handbola federācijas ģenerālsekretārs Normunds Blome:

‘’Šobrīd aktīvs darbs notiek pie izlašu piramīdas izveides un veiksmīgas darbības, sākot no U15 līdz pieaugušo izlasēm, gan sievietēm, gan vīriešiem. Kā lielisku piemēru redzu, U15 izlasi, kurai šovasar tiek plānotas 2-3 nometnes, kurās piedalīsies apmēram 75 spēlētāji. No šiem spēlētājiem tiks izveidots izlases kodols, un šī komanda startēs un iegūs pieredzi Latvijas čempionāta 1. līgā. Šobrīd viena no jomām, kur tiek ieguldīti visvairāk līdzekļu ir izlašu sistēma, lai pēc 2-4 gadiem pieaugušo izlasēs būtu spēlētāju konkurence.”

18 views0 comments

Comments


bottom of page