top of page
Search

Jauno riteņbraucēju starts Lietuvā.

Jūlija pēdējās dienās Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās gadskārtējās riteņbraucēju sacensības ‘’Šiauliu dviračiu lenktynes’’. Kopā ar mājiniekiem uz starta stājās arī sportisti no Ukrainas un Latvijas. Visiem jaunajiem censoņiem bija jāveic 63 km grupas brauciens.

Dobeles Sporta skola sacensībās tika pārstāvēta ar 10 riteņbraucējiem treneru Tamāras Bumbieres un Daiņa Rituma vadībā.

Meiteņu konkurencē no mūsējām veiksmīgākās bija Linda Eihmane un Adelīna Jefimova, kuras izcīnīja attiecīgi 4. un 5. vietu.

Lielisku panākumu zēniem guva mūsu jaunais riteņbraucējs Ralfs Vistiņš, kurš finišēja trešais un kāpa uz goda pjedestāla bronzas pakāpiena. Septīto vietu izcīnīja Valters Tams, astoņpadsmito – Didzis Lazdiņš.

Komandu vērtējumā dobelniekiem otrā vieta. Nobeigumā treneri uzteic labo komandas sadarbību un vienotību sacensību laikā.7 views0 comments

Comments


bottom of page