top of page
Search

Jauno handbolistu dalība starptautiskos turnīros.

Pēc gandrīz gadu ilgas pauzes sacensību kalendārā, kuru izraisīja Covid-19 pandēmija, Dobeles Sporta skolas jaunie handbolisti pārbaudīja šajā laikā treniņos krāto meistarību vairākos starptautiskajos turnīros.

No 20.08. – 22.08.2021. Tallinā norisinājās starptautiskas sacensības ‘’Tallin handball cup 2021’’, kurās piedalījās L. Karlovičas trenētā zēnu komanda un treneres L. Veinbergas meiteņu komanda. Zēniem 8 vienību konkurencē šoreiz nācās samierināties ar 5. vietu. Iepriecināja meitenes, kuras kļuva par turnīra uzvarētājām. Komandā spēlēja Elīza Bilkšte, Kristiāna Blaževica, Milana Naudiņa, Linda Kaminska, Agnese Virubka, Ance Grante, Katrīna Koņušeka, Līva Piterniece, Eva Kovrigina, Kristīne Gerasimova, Nikola Dārzniece, Laura Lielā, Līva Krūmiņa, Elizabete Kazaka un Katrīna Kondrāte.

Savu uzvaras gājienu treneres L. Veinbergas audzēknes turpināja turnīrā Lietuvas pilsētā Pasvalis. Uzvarot visas spēles, 10 komandu konkurencē meitenes savā rīcībā ieguva turnīra galveno balvu. Kopā ar meiteņu komandu uz turnīru devās arī E. Politera trenētie zēni. Treneris šoreiz nevarēja doties viņiem līdz, bet viņu veiksmīgi aizstāja cits Sporta skolas handbola treneris – Ņ. Pančenko. Zēni pārliecinoši aizvadīja visas spēles un saņēma kausu par uzvaru turnīrā. Komandā spēlēja : Kristians Gidrevics, Ričards Renārs Blumenaus, Oskars Bisenieks, Kārlis Auders, Rūdolfs Elferts, Andris Vidovskis, Ralfs Matīss Ozoliņš, Ritvars Putra, Ričards Nūrs Birulis un Kristers Suharevs.

Paņevežos (Lietuva) 25. reizi notika starptautiskais handbola turnīrs ‘’Panevezys Cup-2021’’. Sacensības norisinājās no 11.09. – 12.09. un tajās mūsu Sporta skolu pārstāvēja treneres L. Veinbergas meitenes un L. Karlovičas trenētie zēni. Šoreiz meitenēm nācās samierināties ar 5. vietu 8 komandu konkurencē. Iepriecināja zēni, kuri neatstāja nekādas cerības konkurentiem un ieguva turnīra galveno balvu. Komandā spēlēja Artis Putra, Mārtiņš Misulis, Emīls Vilsons, Kristers Bārzdiņš, Raiens Šnepsts, Edvards Toks, Valdis Kalniņš, Klāvs Erbs, Ralfs Sproģis, Kārlis Kirilka, Endijs Leja un Gustavs Kuģis.

Piedalīšanās visos šajos turnīros kalpoja par lielisku sagatavošanos Latvijas jaunatnes čempionātam handbolā, kuru plānots uzsākt oktobra mēnesī.


45 views0 comments

Comments


bottom of page