top of page
Search

Jaunie talanti 2024 - peldēšanas skolas sacensības.

Šobrīd jau par tradīciju ir kļuvusi gada sākumā Dobeles peldētāju dalība Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas sacensībās “Jaunie talanti 2024”! Šīs sacensības ir plaši apmeklētas no daudz dažādām pilsētām – Rīgas, Ķekavas, Bauskas, Jūrmalas, Ogres, Salaspils, Rēzeknes, Siguldas un protams, no Jelgavas! Sacensības notika divas dienas un Dobelnieki mājās atveda 16 dažāda kaluma medaļas! Uz sacensībām no Dobeles Sporta skolas tika pieteikti 10 puiši un 14 meitenes. Sacensības notika 15. un 16. februārī četrās vecuma grupās: 50m distancēs startēja 2014.g.dz. un jaunāki; 100m distancēs startēja 2012. - 2013.g.dz.; 200m distancēs startēja 2010. - 2011.g.dz. un 200m distancēs startēja 2009.g.dz.

            Pašiem mazākajiem 2014.g.dz. šīs bija kārtīgas “ugunskristības” un var teikt droši, ka ir gūta neatsverama pieredze. Gustavs Virbickis 50m brīvajā stilā spēja ielauzties desmitniekā izcīnot 9.vietu un Raitis Urga bija 10. vietā (kopā startēja 44 sportisti). Otrajā dienā Gustavs izcīnīja 8.vietu peldot 50m uz muguras. Vēl no Dobeles šajā vecuma grupā piedalījās Patriks Krūmiņš, Māris Ignatiks un Everita Kučere.

            Nākamajā vecuma grupā (2012. - 2013.g.dz ) Dobelnieki apliecināja, ka ir vieni no spēcīgākajiem peldētājiem Latvijā. Pirmajā dienā ar lieliskiem rezultātiem startēja meitenes, kuras 100m brīvajā stilā (“kroņa” distancē) aizņēma visu goda pjedestālu – trešā Enija Veltensone, otrā Keita Pitka un pirmā Marta Gustiņa. Zēniem šajā distancē Ralfam Bensonam 3. vieta. 100m brasā meitenēm Keitai izdevās izcīnīt bronzas medaļu un zelts “brasistei” Enijai Veltensonei. Otrajā dienā ar lielisku startu uzsāka Marta, kura izcīnīja uzvaru 100m tauriņstilā, vēlāk viņai arī zelts kompleksajā peldējumā. Vēl vienu medaļu izdevās izcīnīt Keitai, kura bija nepārspēta 100m uz muguras. Savukārt Ralfs Bensons otrajā dienā mājā veda divas zelta medaļas - 100m tauriņstilā un 100m kompleksā. Abas distances Ralfs uzvarēja ļoti pārliecinoši. Vēl šajā vecuma grupā no Dobeles startēja – Gabriela Dravante, Elizabete Jece, Laura Litvina un Eihmanis Eduards.

            Trešajā vecuma grupā (2010. - 2011.g.dz.) mūsu sportistēm izdevās izcīnīt pa godalgām - 200m brass Enijai Djurendakai sudrabs un sudrabs viņai arī 200m kompleksā. Bet Viviāna Vistiņa izcīnīja otro vietu 200m uz muguras. Ar būtiskiem rezultātu uzlabojumiem šajā vecuma grupā startēja Evelīna Vītiņa, Katrīna Lagzdiņa, Emīls Zariņš, Aleks Neilands un ukraiņu meitene Lilija Moroz.  

            Nosacīti vecākajā grupā ar saviem personiskajiem rekordiem un medaļās atzīmējās Laura Zariņa – uzvara 200m brīvajā stilā un otrā vieta 200m kompleksā.

            Aug sportisti un aug rezultāti! Trenējoties var sasniegt daudz un kā teicis pasaules labākais peldētājs Maikls Felpss : I can't remember the last day I didn't train. Tulkojumā /es neatceros pēdējo dienu, kad netrenējos/

Treneris: Kārlis Kalniņš7 views0 comments

Comentários


bottom of page