top of page
Search

Izlaidums Sporta skolā.

Varbūt kādam tas liksies savādi – par izlaidumu runāt mācību gada sākumā. Sporta skolām mācību gads sākās 1. septembrī, bet beidzās nākošā gada 31. augustā un svinēt izlaidumu septembra mēnesī ir ierasta lieta.

Arī Dobeles Sporta skolas 2020./2021. mācību gada 10 absolventi septembra beigās Dobeles Pilī saņēma apliecības par pilnu sporta skolas programmas apgūšanu. Viņu vidū Eiropas junioru kausa izcīņas uzvarētāja triatlonā un Eiropas junioru čempionāta dalībniece riteņbraukšanā Daniela Leitāne, Latvijas kausa izcīņas, Vienības brauciena un starptautisku sacensību uzvarētāja, valsts izlases dalībniece riteņbraukšanā Madara Āboma, pasaules čempionāta šaušanā dalībniece, daudzkārtēja Latvijas čempionāta un starptautisko sacensību uzvarētāja, Latvijas sporta meistare Dženeta Evardsone. Asolventi saka paldies saviem treneriem Tamārai Bumbierei, Armandam Freimanim, Dainim Ritumam par kopā pārdzīvotajiem prieka un neveiksmju brīžiem 12 gadu garumā un ir apņēmības pilni turpināt pilnveidot savu meistarību un tiekties pēc visaugstākajiem sasniegumiem savā sporta veidā nākotnē.

Vissirsnīgākais paldies Dobeles Pils brīnišķīgajam kolektīvam, kurš palīdzēja radīt neaizmirstamu piedzīvojumu jaunajiem sportistiem, viņu treneriem un skolas administrācijai.79 views0 comments

Comments


bottom of page