top of page
Search

Izlaidums Dobeles Sporta skolā.

15.09. viesmīlīgajā Dobeles Mūzikas skolas koncertzālē ‘’Zinta’’ apliecības par profesionālās ievirzes programmas sportā apguvi saņēma 42 Sporta skolas handbola nodaļas audzēkņi. Viņu vidū Eiropas U17 čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Elīza Bilkšte, valsts pieaugušo izlases dalībnieki Laura Hansone, Letīcija Slāviete, Valērija Zarovska un Valdis Kalniņš. Katram no absolventiem trofeju plauktā glabājas valsts jaunatnes čempionāta medaļas, izcīnītas dažādu vecuma grupu komandās, kā arī starptautiskos turnīros iegūtās balvas. 19 no viņiem pārstāvējuši valsts izlasi savā vecuma grupā starptautiskajās sacensībās.

Apliecību par pilnu Sporta skolas programmas apguvi saņēma treneres Larisas Veinbergas audzēknes Ilvija Buivide, Ramita Čapa, Laura Hansone, Letīcija Slāviete, Valērija Zarovska.

Apliecību par nepilnas Sporta skolas programmas apguvi tika pasniegtas Elīzai Bilkštei, Kristiānai Blažēvicai, Nikolai Dārzniecei, Ancei Grantei, Lindai Kaminskai, Katrīnai Koņušekai, Milanai Naudiņai, Andijai Peļņai, Anetei Peškovai, Līvai Piterniecei un Agnesei Virubkai. Visas šīs meitenes treneres Larisas Veinbergas vadībā turpina mācību treniņu darbu Sporta skolā, lai pēc četriem gadiem saņemtu apliecību par pilnas programmas apguvi.

Arī treneres Lindas Karlovičas audzēkņi Patriks Aļeksejevs, Deivids Balevičs, Kristers Bārzdiņš, Deivijs Briņķis, Klāvs Erbs, Markuss Ikvils, Uģis Jansons, Valdis Kalniņš, Kārlis Kirilka, Ilmārs Kovaļovs, Kristers Ķesters, Aivo Labrencis, Endijs Leja, Mārtiņš Misulis, Tomass Muzikants, Maksis Pešiks, Artis Putra, Linards Reitmanis, Ralfs Sproģis, Endijs Šnepsts, Raiens Šnepsts, Zigurds Štelfs, Edvards Toks, Adrians Kristers Vārna, Emīls Vilsons un Matīss Zolners saņēma apliecības par nepilnu Sporta skolas programmas apguvi un turpinās mācību treniņu darbu šajā pašā mācību iestādē.

Pasākumu ar brīnišķīgu muzikālo priekšnesumu kuplināja sportiskā Bulmeru ģimene.

Vissirsnīgākais paldies viesmīlīgajiem Mūzikas skolas vadībai un personālam par atbalstu šī pasākuma norisē.


21 views0 comments

Comments


bottom of page