top of page
Search

Eiropas Jaunatnes līgas čempionāta fināls šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem

Latvijas Šaušanas federācija No 5. līdz 8.oktobrim Igaunijā, Tallinā norisinājās Eiropas Jaunatnes līgas čempionāta fināls šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Finālā piedalījās 10 labākās valstis gan pistoļu, gan šauteņu vingrinājumos, kas tiesības piedalīties finālā izcīnīja sezonas laikā reģionālajos pusfinālos. Latvija finālā piedalījās ar pistoļnieku komandu, finālā izcīnot 10.vietu. 1.vieta Itālijai, 2.vieta Spānijai, bet bronza Ukrainas jauniešiem. Latvijas komandas sastāvā startēja: AGULE Kristiana LINBERGA Jana Agija BLEIDELIS Karlis GORSELATOVA Anastasija IVANOVS Dmitrijs SKUTANS Germans Treneri Vilnis Celmiņš, Jevgenija Goršalatova un Zigfrīds Markainis. Iegūta neatsverama pieredze, kas dos pamatu jauniem panākumiem nākotnē.2 views0 comments

Kommentarer


bottom of page